Podpora & často kladené otázky

Často kladené otázky

Čo je Melodies - náš príbeh
Čo sa deje s touto švédskou fascináciou prinášať do sveta skvelé hudobné zážitky? Prečo sú Švédi takí nadšení z hľadania nových úžasných technických riešení, aby si svet mohol tak ľahko užívať stále viac hudby? Prečo ich tak podivne fascinuje zbližovanie ľudí prostredníctvom hudby? (A môžu prosím prestať tak často vyhrávať Eurovíziu?)
 
Niektorí hovoria, že naša vláda dala do vody, ktorú pijeme, nejaký tajomný hudobný elixír. Niektorí hovoria, že je to preto, že naši predkovia boli nútení hrať na zobcovú flautu (blockflöjt) v škole. Niektorí hovoria, že Vikingovia spievali v harmónii, aby zmiatli svojich nepriateľov. Niektorí hovoria, že hudba je pre nás Švédmi taká prirodzená, ako je pre nás saunovanie.
 
Veľa vysvetlení, ale faktom je: Máme radi hudbu a to tak, že veľa. Je to také jednoduché.
 
Teraz sa môžeš stať súčasťou rodiny Melodies aj ty. Rodiny, ktorá miluje, miluje a miluje hudbu. Vo všetkých jej tvaroch a podobách.
 
Posledné desaťročie priniesla do hudobného sveta toľko vzrušenia, že mať rýchly (a pomerne dostupný) prístup k hudbe z celého sveta nie je nič iné ako báječná revolúcia. My v Melodies sme radi, že to môžeme byť súčasťou.
 
Mať možnosť dostať esenciu najväčších kultúrnych úspechov ľudstva do našich telefónov, televízorov, reproduktorov, slúchadiel a automobilov nie je nič iné ako zázrak.
 
My Švédi sa však nikdy nezastavíme, neľahneme si a nepovieme: "To je ono, to je ono, Eurovíziu sme vyhrali dosť krát." Nie, vždy chceme vidieť, či môžeme veci ešte vylepšiť, a preto sme vytvorili Melodies.
 
Otvorenie akejkoľvek z tradičných aplikácií pre streamovanie hudby môže byť trochu mätúce. "Teraz mám prístup ku všetkej tej hudbe, čo teraz? Kde začať, čo počúvať? Hm, majú pre mňa vytvorený zoznam skladieb umelou inteligenciou, ktorý v skutočnosti nezasiahne cieľ. Alebo si len vypočujem svoje staré dobré albumy, ktoré poznám, alebo si ich budem chvíľu prezerať? Potom musím písať, dofrasa zdá sa, že som zle napísal názov piesne a nemôžem ho nájsť. A teraz som strávil tretinu času, ktorý používam v aplikácii, nepočúvaním hudby.“ A povzdychnem si.Tvoj čas je na to príliš drahý .
 
Tvoja obľúbená reštaurácia, obchod, múzeum, hotel atď. má jedno spoločné. Skupina ľudí sa zišla, aby vytvorila niečo skvelé, čo si môžeš užiť a zažiť. Ľudia s know-how, zručnosťami, fantáziou a estetikou chcú, aby ste sa cítili dobre. Aby ste cítili sami seba. Hovoria, vidíme ťa a páči sa nám, koho vidíme.
 
Práve preto ti ponúkame doposiaľ nevídanú funkčnosť a kvalitný užívateľský zážitok v službe streamovania hudby. Všetky hudobné playlisty sú vyberané ručne, žiadne automatizované počítačovo generované náhodné playlisty. Melodies je skôr fajnšmeker, taká špeciálna vinotéka s úžasným výberom fliaš ako sklad všetkých nápojov na svete, kde sa môžeš tak ľahko stratiť a cítiť sa anonymne.
 
Netvrdíme, že už teraz vieme, akú hudbu máte všetci radi (to by bolo celkom desivé), ale môžeme sľúbiť, že počas jedného až troch kliknutí nájdete hudbu, ktorú budú vaše uši milovať.
 
Naším cieľom je byť tvojím najlepším DJom, tým, kto hrá tú správnu hudbu, keď ste zamilovaní. alebo keď potrebujete plakať, chcete práve ísť behať alebo relaxovať na pohovke, alebo len chcete celú noc tancovať - ​​akokoľvek sa cítite, nájdeme tú správnu hudbu.
 
Melodies – budúcnosť butikových hudobných služieb.

Ako používať aplikáciu Melodies
Vitaj v našom úžasne navrhnutom užívateľskom rozhraní, ľahký prístup k skvelej hudbe na dosah ruky!
 
 
Aplikácia Melodies je zrozumiteľnejší ako návod od veľkého švédskeho výrobcu nábytku, takže:
 
 
 
Začneme od zhora
 
Kanály: Naši super kurátori - máme týchto ľudí tak veľmi radi, že sme sa rozhodli, že by mali mať svoje vlastné hudobné playlisty. Toto je miesto, kde sa stretneš s našimi vynikajúcimi mixológmi, ktorí ti naservírujú ten najlepší hudobný výber. Zobrazí sa ti najnovšia história kanála a na karte 'Kanály' v dolnej navigácii nájdeš ďalších svojich hudobných priateľov.
 
Návrhy: Na základe toho, čo počúvaš (a teda toho čo sa ti naozaj páči), by sme ti radi navrhli tieto skvelé hudobné playlisty, nech ich máš hneď po ruke.
 
Nedávne: Toto je miesto, kde nájdeš svoju najnovšiu hudbu. Je fajn byť doma.
 
Prehrávač: To, čo práve počúvaš. Jemným stlačením alebo prejdením nahor uvidíš väčší obrázok interpreta a ako dlho zostáva, kým skladba bohužiaľ skončí a začne ďalší.
 
Navigácia dole:
 
Domov – privedie ťa na východiskovú stránku, kde začína tvoja hudobná cesta.
 
Aktivita - nepreberné množstvo playlistov, ktoré sa hodia pre každú tvoju aktivitu.
 
Nálada – ľahko vytvorí atmosféru, na ktorú sa práve cítiš.
 
Žáner – vyber si akýkoľvek žáner a objavuj svet hudby.
 
Éra - započúvaj sa do hudobnej histórie, ktorú máš doslova na dosah ruky.
 
Kanály – naši super kurátori s tebou zdieľajú svoju obľúbenú hudbu.

Ako prehrávať Melodies cez reproduktory, slúchadlá, televíziu, auto, zvukový systém…

Nechaj hudbu hrať! Prejdi do nastavenia na svojom zariadení a pripoj sa cez:

BLUETOOTH

Prehrávaj Melodies na zariadeniach s podporou Bluetooth, ako sú reproduktory, slúchadlá a dokonca aj vo svojom aute.
 
Na prehrávanie Melodies cez Bluetooth potrebuješ:
Aplikáciu Melodies nainštalovanú na zariadení, ktoré podporuje Bluetooth.
 
Ako používať Bluetooth
Poznámka: Najlepšie je ukončiť aplikáciu Melodies pri nadväzovaní pripojenia Bluetooth.
 
1. Zapni Bluetooth na oboch zariadeniach.
2. Spáruj zariadenie v ich nastavení Bluetooth.
3. Otvor aplikáciu Melodies a nechaj hudbu hrať.
Zvuk teraz prichádza z tebou zvoleného zariadenia.
 
Nefunguje to?
 
1. Skontroluj, či sú zariadenia v dosahu, ideálne do 1 metra od seba. Niektoré zariadenia umožňujú mať vždy iba jedno pripojené zariadenie
2. Skús odpojiť ostatné zariadenia.
3. V nastavení zariadenia s aplikáciou Melodies zaškrtni políčko Bluetooth umožňuje zdieľanie médií.
4. Uisti sa, že sú obe zariadenia dostatočne nabité.
5. Ak to stále nefunguje, skús zariadenie znova spárovať: V nastavení Bluetooth odstráň informácie o druhom zariadení.
Tip: Toto nastavenie môže byť pomenované "Zabudnúť" alebo "Zrušiť spárovanie".
6. Na oboch zariadeniach vypni a znovu zapni Bluetooth. Znova nadviaž spojenie. Konkrétne kroky nájdeš v užívateľskej príručke daného zariadenia.

 

APPLE AIRPLAY
K dispozícii iba prostredníctvom Apple iOS.
 
1. Skontroluj, či je tvoj reproduktor alebo televízor kompatibilný s AirPlay a či je pripojený k rovnakej sieti ako tvoj iPhone.
2. Otvor aplikáciu Melodies, klikni na AirPlay v pravom hornom rohu a potom klikni na reproduktor alebo na viac reproduktorov
alebo
Otvor Ovládacie centrum na iPhone, iPode touch, alebo iPade: Na iPhone X alebo novšom, alebo iPade s iPadOS, alebo novšom prejdite prstom dole z pravého horného rohu obrazovky. Na iPhone 8, alebo staršom, alebo iOS 11, alebo staršom prejdite prstom hore od spodného okraja obrazovky. Dotkni sa a podrž skupinu ovládacích prvkov v pravom hornom rohu a potom klikni na AirPlay. Klikni na každý reproduktor, alebo televízor, na ktorom chceš prehrať aktuálny zvuk.
 
Nefunguje to?
 
1. Uisti sa, že je softvér aplikácie a zariadenia aktuálny.
2. Reštartuj aplikáciu Melodies.
3. Zavri všetky ostatné aplikácie, ktoré nepoužívaš.
4. Reštartuj zariadenie.
5. Reštartuj WiFi.
6. Pokiaľ je to možné, vyskúšaj iné pripojenie WiFi.
 
 
Ak problém pretrváva, požiadaj o ďalšiu pomoc výrobcu reproduktora alebo vyhľadaj informácie na podpore Apple.

 AUX alebo USB kábel:
Pripoj svoje zariadenie k reproduktoru, televízii, slúchadlám alebo audiosystému automobilu pomocou príslušného kábla podľa návodu k zariadeniu.
 
Ak tvoj kábel AUX alebo USB nefunguje:
 
1. Uisti sa, že sa jedná o správny kábel pre tvoje zariadenie.
2. V prípade poškodenia kábla vyskúšaj iný.
3. Skontroluj nastavenie hlasitosti na oboch zariadeniach.AUTO

Pripoj sa cez Bluetooth alebo kábel. Postup nájdeš v príručke k automobilu.

 

 


Potrebujem na používanie aplikácie Melodies nejakú inú hudobnú službu?

Nie, aplikácia Melodies je kompletná hudobná služba a nie je doplnkom k akejkoľvek inej službe streamovania hudby. Melodies je kompletný balíček, ktorý ti umožní získať skvelú hudbu jediným kliknutím.


Etika Melodies

Melodies tvoria hudobníci a milovníci hudby, ktorí sa venujú šíreniu kvalitnej hudby a kultúry po celom svete. Môžeme vytvoriť tú najlepšiu aplikáciu na svete a chváliť sa tým, ALE bez tvorcov hudby nie sme absolútne nič. Tisíce ľudí, ktorí zasvätili svoje životy písaniu, spievaniu, hraniu a produkovaniu hudby pre nás, sú našimi skutočnými hrdinami a ako hrdinovia by mali byť odmenení.

Melodies sa zaväzuje dodržiavať všetky medzinárodné zákony a postupy, aby tvorcovia mohli tvoriť a poslucháči počúvať. Dohody, ktoré máme s globálnymi a miestnymi organizáciami na ochranu autorských práv, zaisťujú, že držitelia autorských práv sú odmeňovaní podľa priemyselných štandardov.


Support

support@melodies.audio

Kontakt

contact@melodies.audio